Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow
Shadow
Szybka ankieta
Dobrze przygotowane narzędzia usprawniają pracę każdego gabinetu. Jak często ostrzysz narzędzia ortodontyczne?

Dobrze przygotowane narzędzia usprawniają pracę każdego gabinetu. Jak często ostrzysz narzędzia ortodontyczne?

ORTOFAN

O nas

ORTO-FAN® jest firmą handlową, oferującą materiały i narzędzia, z których korzystają najlepsi lekarze ortodonci na całym świecie.

Rok 2022 jest dla nas szczególnie ważny – obchodzimy 25 lat bycia razem z Wami. Zdobyte w tym okresie doświadczenie pozwoliło nam na współpracę z wieloma uznanymi ekspertami w kraju i za granicą.
W naszej ofercie posiadamy kilka tysięcy produktów dla stomatologów i ortodontów, znanych i cenionych na całym świecie producentów. Naszymi głównymi dostawcami są amerykańskie Firmy Ortho Technology oraz Rocky Mountain Orthodontics (RMO).
Klienci i partnerzy biznesowi ORTO-FAN® mają zapewniony łatwy dostęp do największego w Polsce wyboru zamków, łuków, tub, pierścieni, aparatów elastycznych oraz wielu innych produktów dla ortodontów. Naszą ofertę uzupełniąją innowacyjne rozwiązania, np. do skanery 3D twarzy, a także aplikacje i urządzenia usprawniające proces leczenia i prowadzenia gabinetu. Nasi pracownicy dysponują bogatym doświadczeniem i wiedzą, dzięki czemu w trakcie współpracy Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo.

Regularnie bierzemy udział we wszystkich najważniejszych krajowych i międzynarodowych wydarzeniach branżowych. Więcej informacji na naszych stronach internetowych oraz w portalach społecznościowych.

PRZEDSTAWICIELE

Handlowi

Wybierz
Elżbieta Bil
Kierownik Działu Sprzedaży
515 374 361
e.bil@ortofan.pl
Artur Wiśniak
Specjalista ds. Sprzedaży
690 617 015
a.wisniak@ortofan.pl
Robert Łosiewicz
Specjalista ds. Sprzedaży
798 318 752
r.losiewicz@ortofan.pl

PARTNERZY

ORTOFAN

Nasi kluczowi partnerzy i dostawcy

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie oraz promocjami w Twoim regionie.
Kontakt
ORTO-FAN®
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa
pn. - pt. 9.00 - 17.00
Skontaktuj się z nami
Składanie zamówień
sprzedaz@ortofan.pl
tel./ fax (22) 818 97 99
tel./ fax (22) 618 30 50
O nas
Projekt i realizacja Xseox Marketing
Copyright © 2022 – 2024 All Rights Reserved
phone-handset

Dostęp do zawartości serwisu jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny oraz przedstawicieli podmiotów wykonujących działalność leczniczą lub zajmujących się obrotem wyrobami medycznymi. Oświadczam, że jestem osobą wykonującą zawód medyczny lub prowadzę obrót wyrobami medycznymi. 

Close Popup
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram