Sklep online
Zobacz produkty
Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu
(22) 618 30 50

ORTHOPLUS®

Firma Orthoplus® została założona w 1986 r. przez technika dentystycznego Thierry’ego Dreux i jest dostawcą globalnych rozwiązań w dziedzinie ortodoncji dla praktyków. Orthoplus® jest obecny na rynkach w Europie, Ameryce Północnej i Ameryce Południowej. Filozofia firmy opiera się na innowacyjnym podejściu do ortodoncji. Wszystkie produkty firmy powstały na podstawie wieloletnich obserwacji dr Daniela Rolleta, który aktywnie promował leczenie w fazie I, nie tylko wspierając Orthoplus® w projektowaniu aparatów, ale również edukując kolejne pokolenia lekarzy na całym świecie. Aparaty firmy Orthoplus® są przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
Aparaty Orthoplus® dostępne są w ofercie ORTO-FAN® ponad 15 lat.

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie oraz promocjami w Twoim regionie.
Kontakt
ORTO-FAN®
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa
pn. - pt. 9.00 - 17.00
Skontaktuj się z nami
Składanie zamówień
sprzedaz@ortofan.pl
tel./ fax (22) 818 97 99
tel./ fax (22) 618 30 50
O nas
Projekt i realizacja Xseox Marketing
Copyright © 2022 – 2024 All Rights Reserved
phone-handset

Dostęp do zawartości serwisu jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny oraz przedstawicieli podmiotów wykonujących działalność leczniczą lub zajmujących się obrotem wyrobami medycznymi. Oświadczam, że jestem osobą wykonującą zawód medyczny lub prowadzę obrót wyrobami medycznymi. 

Close Popup
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram