Sklep online
Zobacz produkty
Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu
(22) 618 30 50

MYOFUNCTIONAL RESEARCH (MRC)

MRC założone w 1989 roku w celu opracowania innowacyjnych projektów dr. Chrisa Farrella z BDS w Sydney. Cele specjalistów z MRC to profilaktyka i leczenie czynnościowe wad zgryzu przy wykorzystaniu nieinwazyjnych metod przekształcania mięśni jamy ustnej i eliminowaniu złych nawyków.
Od ponad 30 lat systemy leczenia MRC pomagają lekarzom na całym świecie w leczeniu problemów ortodontycznych, stawów skroniowo-żuchwowych i dróg oddechowych, a także przyczyn związanych z oddychaniem i czynnościami mięśniowymi.
Firma Myofunctional Research jest pionierem w dziedzinie stosowania aparatów korygujących nieprawidłowe nawyki czynnościowe u dzieci w fazie wzrostu, bez konieczności stosowania aparatów stałych.
ORTO-FAN® oferuje lekarzom produkty MRC od ponad 15 lat.

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie oraz promocjami w Twoim regionie.
Kontakt
ORTO-FAN®
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa
pn. - pt. 9.00 - 17.00
Skontaktuj się z nami
Składanie zamówień
sprzedaz@ortofan.pl
tel./ fax (22) 818 97 99
tel./ fax (22) 618 30 50
O nas
Projekt i realizacja Xseox Marketing
Copyright © 2022 – 2024 All Rights Reserved
phone-handset

Dostęp do zawartości serwisu jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny oraz przedstawicieli podmiotów wykonujących działalność leczniczą lub zajmujących się obrotem wyrobami medycznymi. Oświadczam, że jestem osobą wykonującą zawód medyczny lub prowadzę obrót wyrobami medycznymi. 

Close Popup
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram