sprzedaz@ortofan.pl
EnglishPolish
Sklep online
Zobacz produkty
Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu
(22) 618 30 50

ROCKY MOUNTAIN ORTHODONTICS® (RMO®)

RMO to najstarsza, amerykańska firma ortodontyczna na świecie. Rozwój technologii stali nierdzewnej połączony z wizjonerstwem dr Archiego Brusse’a dały początek sukcesowi RMO® blisko 90 lat temu. Po wielu badaniach klinicznych i eksperymentach RMO® już w 1933 roku wyposażyło ortodontów w szeroki wachlarz materiałów i narzędzi, które na zawsze zmieniły jakość, możliwości i efektywność leczenia.
Dziś RMO® nadal pozostaje najlepszym i najbardziej doświadczonym dostawcą najwyższej jakości produktów i usług dla ortodoncji pediatrycznej, prewencyjnej, rekonstrukcyjnej i chirurgicznej.
RMO® oferuje pełny wybór aparatów stałych i ruchomych, narzędzia ortodontyczne, elementy wewnątrzustne i zewnątrzustne, bondy i kleje, aparaty czynnościowe, i wiele innych produktów przeznaczonych do leczenia ortodontycznego.
RMO® od lat prowadzi badania nad nowatorskimi technikami leczenia, przyczyniając się do rozwoju światowej ortodoncji, dokładając wszelkich starań, aby oferowane produkty spełniały oczekiwania ortodontów.
Już od 2003 roku ORTO-FAN® oferuje polskim ortodontom pełną gamę produktów Rocky Mountain Orthodontics®.

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie oraz promocjami w Twoim regionie.
Kontakt
ORTO-FAN®
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa
pn. - pt. 9.00 - 17.00
Skontaktuj się z nami
Składanie zamówień
sprzedaz@ortofan.pl
tel./ fax (22) 818 97 99
tel./ fax (22) 618 30 50
O nas
Projekt i realizacja Xseox Marketing
Copyright © 2022 – 2023 All Rights Reserved
phone-handset
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram