Sklep online
Zobacz produkty
Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu
(22) 618 30 50

ROCKY MOUNTAIN ORTHODONTICS® (RMO®)

RMO to najstarsza, amerykańska firma ortodontyczna na świecie. Rozwój technologii stali nierdzewnej połączony z wizjonerstwem dr Archiego Brusse’a dały początek sukcesowi RMO® blisko 90 lat temu. Po wielu badaniach klinicznych i eksperymentach RMO® już w 1933 roku wyposażyło ortodontów w szeroki wachlarz materiałów i narzędzi, które na zawsze zmieniły jakość, możliwości i efektywność leczenia.
Dziś RMO® nadal pozostaje najlepszym i najbardziej doświadczonym dostawcą najwyższej jakości produktów i usług dla ortodoncji pediatrycznej, prewencyjnej, rekonstrukcyjnej i chirurgicznej.
RMO® oferuje pełny wybór aparatów stałych i ruchomych, narzędzia ortodontyczne, elementy wewnątrzustne i zewnątrzustne, bondy i kleje, aparaty czynnościowe, i wiele innych produktów przeznaczonych do leczenia ortodontycznego.
RMO® od lat prowadzi badania nad nowatorskimi technikami leczenia, przyczyniając się do rozwoju światowej ortodoncji, dokładając wszelkich starań, aby oferowane produkty spełniały oczekiwania ortodontów.
Już od 2003 roku ORTO-FAN® oferuje polskim ortodontom pełną gamę produktów Rocky Mountain Orthodontics®.

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie oraz promocjami w Twoim regionie.
Kontakt
ORTO-FAN®
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa
pn. - pt. 9.00 - 17.00
Skontaktuj się z nami
Składanie zamówień
sprzedaz@ortofan.pl
tel./ fax (22) 818 97 99
tel./ fax (22) 618 30 50
O nas
Projekt i realizacja Xseox Marketing
Copyright © 2022 – 2024 All Rights Reserved
phone-handset

Dostęp do zawartości serwisu jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny oraz przedstawicieli podmiotów wykonujących działalność leczniczą lub zajmujących się obrotem wyrobami medycznymi. Oświadczam, że jestem osobą wykonującą zawód medyczny lub prowadzę obrót wyrobami medycznymi. 

Close Popup
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram